Tutvustus

AJALOOLINE KODUKANT

Põhjamaiselt eriilmeline uus kortermaja Madli 1 paikneb pika ja huvitava ajalooga Kitseküla asumis, mis on tallinlaste meelest järjest atraktiivsem, avatum ning mitmekesisem elukeskkond.

19. sajandi keskpaigani oli Kitseküla asumi ala hoonestatud ainult kõrtsidega tolmuse maantee ääres ja üksikute suvemõisatega koos rohelusse uppuvate aedadega. Piirkond saigi nime sealsetel heinamaadel karjatatud kitsede järgi. Kuigi lustaka nimega piirkonnast on heinamaad ning rohtu söönud kitsekarjad ammu kadunud, siis rohelusega kiitleb asum tänaseni.

Uut kodu ümbritseb turvaline hooviala, madalad hooned ja roheline haljastus, mis loovad üheskoos vaikse ja mõnusa väikelinna miljöö.

ARGIPÄEVA RÕÕMUD

Koduhoovis on väikeste elanike rõõmuks põnevust ja tegutsemist pakkuv mänguväljak, mis pakub rohkelt fantaasiaküllaseid mänge ning avastamisrõõmu.

Pea kõikidel korteritel on lodžad või terrassid, kus on mõnus alustada hommikut, harrastada joogat või nautida lihtsalt värsket õhku ja vaikust.

Ümbruskonnas on kõik mis igapäevaeluks vaja – koolid, lasteaiad, ühistranspordipeatused, spordisaalid, suured toidupoed, tervisekeskused, kohvikud ning restoranid.

Südalinn ise aga asub vaat et ainult paari sammu kaugusel. Enam ei pea autoga tüütutes ummikutes istuma, sest lihtsam viis linna jõudmiseks on kasutada tõukeratast või teha lihtsalt üks lühike ja värskendav jalutuskäik.

 

KODUNE HUBASUS

Madli 1 on nagu põhjamaine pärl oma huvitava fassaadilahenduse ja mitmekülgsete planeeringute poolest.

Kortermaja on liigendatud viie eraldi sissepääsuga ning loob igale trepikojale hubase ja oma väikese kodumaja tunde.

Loodud on võimalikult funktsionaalsed plaanilahendused, et elamine oleks õdus ja stressivaba. Koht kus saab jagada oma aega ja ruumi koos pere ja sõpradega, nautides hetki  ja vestlusi mis võivad kesta hiliste õhtutundideni.

PISIASJADE VÕLU

Võimalus valida nii väiksemate kui ka suuremate kahe kuni kolmetoaliste korterite vahel annab suurema vabaduse leida just oma kodu. Neljatoaliste perekorterite planeeringud paiknevad läbi maja ja vaated avanevad mitmesse ilmakaarde. Osadesse korteritesse on lisaväärtusena lisatud saunad ning majapidamisruumid, kuhu on võimalik paigutada nii pesumasin, kuivati kui ka muu majapidamises vajalik.

Parkimine on lahendatud nii kinnises maja aluses parklas, kui ka õuealal ning olemas on ka kergesti ligipääsetavad panipaigad. Jalgrattaid on võimalik hoida ühistes hoonealustes rattaruumides, kui privaatselt omas panipaigas.

 

ÜMBRITSEVAGA  HARMOONIAS

Uus  kortermaja on selgelt eristuva skandinaaviapärase arhitektuuriga, sobitudes samas siiski ideaalselt ümbritsevasse linnaruumi. Arhitektuuribüroo PLUSS arhitektid on pika kogemusega ja tunnustatud loojad, kes teavad, et igal hoonel ja asumil on oma hing, oma lugu, iseloom ja elukäik. Lahenduse kandvaks selgrooks on detailideni läbimõeldud hoonestuse struktuur ja seda nii funktsionaalselt kui ehituslikult, töö südameks on aga tulevaste kodumajade sidusus ümbrusega. Seetõttu on eesmärgiks säilitada ajaloolise asumi nägu, seda uue hoonega arendades ja täiustades.

Uus hoone on loodud kui oma aja väärtuste kogum, kandes need väärtused edasi tulevikku.

ROHELISEM MÕTTEVIIS

Igal kodumajal on oma nägu – mõnusa puitvoodriga kutsuvad sissepääsud ning erinevas toonis fassaadikrohv.

Kortermajas Madli 1 on kasutatud kaasaegseid keskkonna- ja energiasäästlikke lahendusi. Energiatõhususe klass on A ning katusele on paigaldatud päikesepaneelid.

Toad on avatud päikesele ja kolmekordse klaaspaketiga puit-alumiiniumaknad on energiasäästlikud ning tänavamüra summutavad. Korterites on ökonoomne põrandaküte, mis on tubade kaupa reguleeritav. Siseviimistluspakettides on kasutatud tervisesõbralikke ja looduslikke materjale ning läbimõeldud disaini.

Madli 1 kortermaja on varustatud targa kodu lahendusega, mis annab võimaluse ka mobiilirakenduse abil kaugelt näiteks ust avada, kütet juhtida või koguni tarbimisnäite jälgida.

Kaasaegsed ja energiasäästlikud lahendused tagavad madalamad kommunaalkulud ja nii on tulevastel elanikel võimalus rohkem investeerida oma hobidesse ja vabasse aega.


HINNATUD ARENDAJA

Pikaajalise elukondliku kinnisvara arenduskogemusega ehitusettevõte AS Oma Ehitaja on rajanud uue kodu sadadele rahulolevatele peredele. Oleme loonud paindliku ja areneva struktuuri, mis suudab oma kliente teenindades tegutseda kiiresti ja täpselt.

Meie kaubamärgiks on kvaliteet, kliendile orienteeritus ning usaldusväärsus. Aastate jooksul on meist saanud juhtivad eksperdid kinnisvara- ning projektiarenduses. Kinnisvaraarenduses teeme ise kõik vajaliku alates kruntide detailplaneerimisest kuni müügi- ja garantiiteeninduseni.

Arvestame alati oma klientide, meeskonna ja keskkonna huvide ning vajadustega, seda olenemata kerkiva hoone eripärast või eesmärgist.  Kõik meie teostatud projektid on detailideni läbi mõeldud, et lisada linnaruumi uusi põnevaid lahendusi, mis oleksid ajas kestvad, funktsionaalsed ning harmoneeruksid ümbruskonnaga. Tutvu kõigi meie töödega lähemalt SIIN

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.